KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396051
nr 1539 6051
Arthur Enok Andersson
(1888-1980), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad, flickporträtt. Olja på pannå, 58x42 cm, yttermått inklusive ram: 75x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:56:56
3/5 10:59:03
100 kr
8/5 17:03:37
Arthur Enok Andersson
Läs mer om Arthur Enok Andersson